7 باور اشتباه درباره ثبت شرکت

7 باور اشتباه درباره ثبت شرکت

باورهای اشتباه در مورد ثبت شرکت بسیار زیاد است. آیا تا به حال فکر کردید که به چه صورت می توان اقدام به ثبت شرکت با مسئولیت محدود کرد؟ باورهای اشتباه در مورد ثبت شرکت با مسئولیت محدود باعث شده است تا بسیاری از افراد، هرگز اقدام به ثبت شرکت نکنند و ایده ها و مشاغل های آنان، کساد بماند.

دیگر نوشته های مربوط به ثبت شرکت نوشته شده در 31 شهریور 1399

باورهای اشتباه در مورد ثبت شرکت بسیار زیاد است. آیا تا به حال فکر کردید که به چه صورت می توان اقدام به ثبت شرکت با مسئولیت محدود کرد؟ باورهای اشتباه در مورد ثبت شرکت با مسئولیت محدود باعث شده است تا بسیاری از افراد، هرگز اقدام به ثبت شرکت نکنند و ایده ها و مشاغل های آنان، کساد بماند.

موسسه حقوقی ثبت ملل، در این مقاله به طور کامل درباره باورهای اشتباه در مورد ثبت شرکت برای شما توضیح داده است.

مشاغلی که به دنبال موفقیت در بلندمدت هستند و همچنان رقابتی باقی می مانند، باید تاثیرگذار باشند زیرا بسیاری از شرکت ها کالاهای مشابه و خدمات مشابه شما را می فروشند. چگونه تمایز قائل می شوید؟ یکی از موثرترین روش ها برای بهبود مشاغل کوچک این است که با استفاده از هویت تجاری، مشاغل خود را از دیگران متمایز کنید.

اکنون، اگر سازمان دیگری شما را کپی کرده و آرم و نام شما را به بازار عرضه کند، اعتبار کسب و کار خود را از دست خواهید داد و با غلبه بر باورهای اشتباه در مورد ثبت شرکت، می توانید به موفقیت بسیار زیادی دست پیدا کنید و موسسه حقوقی ثبت ملل، می تواند به شما در حفظ شرکت کمک کند. تنها راه برای محافظت از برند خود در برابر این تقلید ارزان، استفاده از حقوق مالکیت معنوی است. ساده ترین و سریع ترین راه برای انجام این کار ثبت آنلاین علائم تجاری در ایران است.

انواع باورهای اشتباه در مورد ثبت شرکت – حل مشکلات شرکت با موسسه حقوقی ثبت ملل

برخی از افسانه ها برای شرکت با نوع مختلف در ایران هستند که به بهترین وجه با عقلانیت و حقیقت قانونی حل می شوند. در این مقاله قرار است تا به طور کلی درباره افسانه ها و اشتباهاتی که افراد به هنگام ثبت شرکت می کنند، صحبت می شود و موسسه حقوقی ثبت ملل می تواند به صورت گام به گام برای ثبت شرکت کمک کند.

شما برای شروع شرکت با مسئولیت محدود به مقدار زیادی سرمایه گذاری نیاز دارید

یکی از باورهای اشتباه در مورد ثبت شرکت، وجود سرمایه بسیار زیادی برای شروع است. به طور کلی اعتقاد بر این است که شرکت با مسئولیت محدود برای کارآفرینان مقیاس کوچک مناسب نیست زیرا به سرمایه گذاری زیادی نیاز دارد. با این حال، این فقط افسانه است، زیرا برای شروع شرکت با مسئولیت محدود هیچ حداقل سرمایه مورد نیاز وجود ندارد. حتی افراد حرفه ای در مقیاس کوچک نیز می توانند مشارکت با مسئولیت محدود را انتخاب کنند و تجارت خود را انجام دهند.

مسئولیت مالیات برای شرکت با مسئولیت محدود زیاد است

یکی دیگر از باورهای اشتباه در مورد ثبت شرکت، درباره مالیات است. موسسه حقوقی ثبت ملل می تواند موضوع مالیات شرکت شما را پشتیبانی کند. شرکت مشارکت از اعضای خود متمایز نیست. بنابراین، مسئولیت مالیات شرکت فقط با تعیین مسئولیت شرکا محاسبه می شود. اسلب های مالیاتی متفاوتی برای مالیات افراد اعمال می شود، بنابراین با توجه به درآمد ناشی از بدهی مالیاتی است. از طرف دیگر شرکت با مسئولیت محدود نهادی جداگانه است که می تواند مالیات را با نرخ ثابت پرداخت کند. با این حال، اگر به نسخه گسترده تری از آن نگاه کنید، مسئولیت کل فقط یکسان خواهد بود. پس از این جهت، باورهای اشتباه در مورد ثبت شرکت و همچنین مالیات را باید از ذهن خود دور نگه دارید.

شما باید یک آدرس دفتر جداگانه داشته باشید

یکی از باورهای اشتباه در مورد ثبت شرکت، وجود آدرس دفتر است. بله، درست است که برای ادغام شرکت با مسئولیت محدود شما به یک آدرس دفتر ثبت شده برای شرکت خود نیاز دارید. با این حال، آن آدرس ثبت شده می تواند آدرس مسکونی شما نیز باشد و نیازی به داشتن آدرس مکان کسب و کار جداگانه نیست. از آنجا که در هیچ کجای قوانین و مقررات قانون شرکت با مسئولیت محدود نوشته نشده است که می توانید آدرس منطقه مسکونی را به عنوان آدرس دفتر خود انتخاب کنید.

خدمات موسسه حقوقی ثبت ملل، می تواند به شما کمک کند تا بدون پرداخت هزینه، آدرس منزل خود را به عنوان آدرس شرکت ارائه دهید و از این جهت، دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای آدرس دفتر شرکت نکنید.

با ثبت شرکت با مسئولیت محدود، دیگر همه چیز تمام است!

یکی دیگر از باورهای اشتباه در مورد ثبت شرکت، این است که افراد فکر می کنند با ثبت شرکت، به موفقیت رسیدند و دیگر نیازی به انجام دادن کاری نیست. بسیاری از افراد تصور می کنند که اگر شرکت با مسئولیت محدود را ثبت کنند، کار شما انجام شده است و دیگر هیچ الزام نظارتی وجود ندارد. با این وجود، یک نکته قابل درک در اینجا این است که شرایط خاصی برای سازگاری وجود دارد که هر شرکت با مسئولیت محدود باید پس از ادغام آن را برآورده کند. این سازگاری ها باید در موعد مقرر تعیین شده انجام شوند.

شروع شرکت با مسئولیت محدود هیچ مزیت قابل توجهی ندارد

حتی پس از گذشت چندین سال های طولانی معرفی، مردم فواید شرکت با مسئولیت محدود را به خوبی درک نمی کنند. عموم مردم با کمبود دانش قادر به درک مزایای واقعی شرکت با مسئولیت محدود نیستند و باورهای اشتباه در مورد ثبت شرکت بسیار زیادی در ذهن افراد است. منافع عمده ای که برخلاف شرکت مشارکت سنتی با شرکت با مسئولیت محدود همراه است، مسئولیت شرکای شرکت با مسئولیت محدود فقط به سهم آنها محدود می شود. بنابراین هرگز نمی توان از دارایی های شخصی اعضا برای تخلیه مسئولیت شرکت استفاده کرد. جدا از این، مزایای جانشینی دائمی، شخصیت حقوقی جداگانه و... نیز وجود دارد که اگر باورهای اشتباه در مورد ثبت شرکت را فقط در نظر بگیرید، مطمئنا به جایی نمی رسید.

روش ادغام شرکت با مسئولیت محدود پرهزینه و طولانی است

از آنجا که شرکت با مسئولیت محدود یک ساختار قانونی است، مردم بر این باورند که استفاده از آن یک امر پرهزینه و زمانبر است و یکی از باورهای اشتباه در مورد ثبت شرکت، این است که افراد فکر می کنند، ثبت شرکت با مسئولیت محدود می تواند بسیار پرهزینه و طولانی باشد. با این حال، واقعیت این است که با وجود بسیاری از درگاه های آنلاین ارائه خدمات ثبت نام شرکت با مسئولیت محدود، روند کار سریعتر و ساده تر شده است. همچنین الزامات زیادی توسط دولت برای شرکت با مسئولیت محدود بیان نشده است و فقط چند فرم برای ارسال نیاز است. در مقایسه با مزایای مرتبط، هزینه ثبت نام شرکت با مسئولیت محدود بسیار کمتر است.

یکی از باورهای اشتباه در مورد ثبت شرکت این است که درآمد شریک کمتر است

طبق افسانه های مربوط به عمل شرکت با مسئولیت محدود هیچ محدودیتی در درآمد شرکا وجود ندارد و شرکا می توانند نسبت سود را همانطور که قبلا در مورد آن صحبت شد و در توافق نامه شرکت با مسئولیت محدود بیان شد، به خانه ببرند. شرکا می توانند پاداش را به صورت پاداش، سود سرمایه و سهم سود خود بگیرند.

اگر این نکات را با دقت دنبال کنید، می توانید بر باورهای اشتباه در مورد ثبت شرکت غلبه کنید و در کمترین زمان ممکن، کسب و کار خود را راه اندازی کنید. موسسه حقوقی ثبت ملل می تواند برای شما در کمترین زمان ممکن و همچنین با هزینه های به صرفه، اقدام به ثبت شرکت کند و از این جهت بتوانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

لینک مطالب کوتاه:


موسسه ثبت ملل

ثبت ملل
مشاوره تلفنی با مشاورین
021-45403